Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Progromet e Fshehura ne Windows Xp

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Progromet e Fshehura ne Windows Xp Empty Progromet e Fshehura ne Windows Xp

  Mesazh nga v-KS Thu Aug 20, 2009 1:45 pm

  Klikojm me tastin e djatht ne start dhe shkomi open tana klikon Programs edhe i Ki Programet e Pc

   Ora është Tue Aug 16, 2022 6:23 pm