Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Gjuha Shqipe Per Windows Vista

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Gjuha Shqipe Per Windows Vista Empty Gjuha Shqipe Per Windows Vista

  Mesazh nga v-KS Tue Jun 23, 2009 6:35 pm

  Gjuha Shqipe Per Windows Vista Kodi Burimor

  1

  Gjuha Shqipe Per Windows Vista  Kodi Burimor

  1

  2

  3

  Emri...........................................LIP sq-al

  Madhesia.........................................2.51 MB

  Platforma..........................................Vista

  Si Ta Instalojme Gjuhen Shqipe:  Cituar Ju duhet te keni Windows Vista ne Pc tuaj qe te mund te instaloni paketen e gjuhes shqipe. Ju duhet te hapni LIP_sq-AL dhe te vazhdoni instalimin normalisht. Nqs PC juaj nuk e kthen automatikisht windows visten ne gjuhen shqipe ju duhet te shkoni ne COntrol Panel dhe aty keni opsionet per gjuhet. Zgjidhni gjuhen shqipe dhe kompjuteri do ju kerkoje te beni Log Off. Ju duhet te klikoni Ok. Tani Kompjuteri JUaj Eshte Ne Gjuhen Shqipe.

  KUJDES! Duhet te mbyllni cdo aplikacion gjate instalimit

  LINKAT PER DOWNLOAD  [You must be registered and logged in to see this link.]


   Ora është Fri Aug 12, 2022 3:04 pm