Applications

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

Programe Aplikative - Download/Shkarko

Programe aplikative, Warez, Programe të ndryshem, Të gjitha programet që postohen ketu jan full versione do të thot secili nga ata programe që gjenden mbrenda keti forumi e kan dhe arrnen/crackun e vet ne pakoj mbrenda.

Moderator: v-KS

5859Program per muzik si...
Wed Sep 10, 2014 1:56 am
benartimorina@hotmail.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tutorials & Mesime

Kjo esht nje nder forumet me te mira te Argetohu-KS ne ket vend mund te gjeni tutorials & mesime te ndryshme.

Moderator: v-KS

464622 Tricks in XP
Thu Aug 20, 2009 2:13 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Hacking

Hacking, këtu flitet mbi bërthemen e Hackingut dhe Mundësit e Hackingut, gjithashtu diskutojm dhe për sulmet që ndodhin mbrenda kohes dhe Sukseset e ndryshme ndaj Server/Machinat e Palakmushme.

Moderator: v-KS

3131Hack VPS VPS VPS
Sat Jun 27, 2009 9:17 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Phreaking & Mobil/Celurar

Phreaking ashte dicka qe zhduk telefon systeme dhe thirrje gratise, por edhe ne cc tjeter kujna dhe me dergo qeket ne emer tjeter kujna pa u marren vesh, etj.

Moderator: v-KS

33Kaspersky Mobile Sec...
Thu Jun 25, 2009 11:21 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Crack & Serialz

Ketu në kët Forum mundeni të beni kërkesen për shum Cracks & Serials të ndryshem.

Moderator: v-KS

1919ESET nod32 Licenc de...
Mon May 10, 2010 7:16 pm
gagaga_10 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Download/Shkarko Security & Antivirusa

Ketu Mundeni Ti Gjeni Te Gjitha LLojet e AntiVirusave.

Moderator: v-KS

2424Eset antivirus with ...
Mon Aug 10, 2009 4:38 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush është në linjë
Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë
Anëtarët të regjistruar Asnjë
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Moderator ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: v-KS (25)

Statistikat
Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 578 artikuj

Forumi ka 265 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri gximhyseni

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 25 më Mon Jun 08, 2020 1:02 pm  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Forumi është Kyçur Forumi është Kyçur
Ora është Tue Aug 16, 2022 7:14 pm