Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Kënga të cilën e fsheh Windows Xp

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 26
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Kënga të cilën e fsheh Windows Xp Empty Kënga të cilën e fsheh Windows Xp

  Mesazh nga v-KS Thu Aug 20, 2009 2:08 pm

  Së pari ja fillojm kështu My Computer >> Local Disc :C >> Windows >> System 32 >> Oobe >> Images >> Title

  Dhe Fillon kënga

  Kta besoj se të gjith e din për FILLESTAR osht amo Pa Ofendime

   Ora është Mon Sep 25, 2023 3:37 pm