Shiko Humore

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

DVD Humor shqip 2011

Shiko DVD Humor shqip 2011

Moderator: v-KS

1111Lec Kilikerashi
Mon Dec 27, 2010 7:43 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

DVD Humor shqip 2010

Shiko DVD Humor shqip 2009

Moderator: v-KS

1316Vakti e han kashten ...
Mon Nov 29, 2010 7:30 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

DVD Humor shqip 2009

Shiko DVD Humor shqip 2009

Moderator: v-KS

2424Shaqa dhe Shyqa per ...
Thu May 21, 2009 5:05 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

DVD Humor shqip 2008

Shiko DVD Humor shqip 2008

Moderator: v-KS

1515Urime 8 Marsi (Stupc...
Sat May 09, 2009 11:00 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

DVD Humor shqip 2007

Shiko DVD Humor shqip 2007

Moderator: v-KS

1717Urime Festat
Sat May 09, 2009 11:15 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

DVD Humor shqip 2006

Shik DVD Humor shqip 2006

Moderator: v-KS

77Egjeli 1-FILM
Sun Dec 19, 2010 3:24 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

DVD Humor shqip 2005

Shiko DVD Humor shqip 2005

Moderator: v-KS

77 Kulshedra.
Sun Dec 19, 2010 3:17 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

DVD tjera shqip

Shiko DVD tjera shqip

Moderator: v-KS

3636Besim Dina Santana...
Tue May 12, 2009 9:05 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Përrall me Tupan

Shiko Përrall me Tupan te gjitha emisonet

Moderator: v-KS

820BURDUSHI mjek popull...
Thu Jan 14, 2010 5:53 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Frekuenca e Quzës

Frekuenca e Quzës te gjitha emisionet

Moderator: v-KS

1010125**Frekuenca e Quz...
Thu Jan 14, 2010 5:56 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kafeneja Jonë

Kafeneja Jonë te gjitha emisionet

Moderator: v-KS

101010**Kafeneja Jone-20...
Tue Dec 28, 2010 12:36 am
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Familja Moderne

Familja Moderne shiko te gjitha emisionet

Moderator: v-KS

262673**Familja Moderne-...
Thu Jan 14, 2010 6:10 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit

Shiko Filma

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

DVD Filma Shqiptare

Shiko DVD Filma Shqiptare

Moderator: v-KS

5153Nentoka 3 film shqip...
Mon Aug 29, 2011 3:44 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma Vizatimor shqip

Shiko Filma Vizatimor shqip

Moderator: v-KS

99Ratatouille
Thu Mar 04, 2010 8:01 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit

Download/Shkarko

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

DVD Humor shqip 2011

shkarko DVD Humore shqip ketu

Moderator: v-KS

1616 Lec Kilikerashi
Mon Dec 27, 2010 7:39 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

DVD Humor shqip 2010

shkarko DVD Humore shqip ketu

Moderator: v-KS

99LECI :: Kaqiku per 8...
Sun Dec 19, 2010 11:01 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Download/Shkarko Filma

Download/Shkarko Filma ...

Moderator: v-KS

2020Plaget e Dashuris fi...
Sun Apr 11, 2010 12:29 am
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

DVD Humor shqip 2009

Shkarko DVD Humor shqip 2009

Moderator: v-KS

3333PRALL ME TUPAN THE B...
Tue Sep 08, 2009 2:55 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

DVD Humor shqip 2008

Shkarko DVD Humor shqip 2009

Moderator: v-KS

66Gezuar Me Dukagjini ...
Sun May 24, 2009 12:08 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

DVD Humor Shqip Vite Tjera

DVD Humor Shqip Vite Tjera..!

Moderator: v-KS

3030Gëzuar vitin e ri 19...
Sun Apr 11, 2010 12:37 am
v-KS Shiko mesazhin e fundit

Shiko TV

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

Shiko TV

Shiko TV - Online

Moderator: v-KS

2020TV BotaShqiptare
Fri May 22, 2009 7:00 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit

Applications

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

Programe Aplikative - Download/Shkarko

Programe aplikative, Warez, Programe të ndryshem, Të gjitha programet që postohen ketu jan full versione do të thot secili nga ata programe që gjenden mbrenda keti forumi e kan dhe arrnen/crackun e vet ne pakoj mbrenda.

Moderator: v-KS

5859Program per muzik si...
Wed Sep 10, 2014 1:56 am
benartimorina@hotmail.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tutorials & Mesime

Kjo esht nje nder forumet me te mira te Argetohu-KS ne ket vend mund te gjeni tutorials & mesime te ndryshme.

Moderator: v-KS

464622 Tricks in XP
Thu Aug 20, 2009 2:13 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Hacking

Hacking, këtu flitet mbi bërthemen e Hackingut dhe Mundësit e Hackingut, gjithashtu diskutojm dhe për sulmet që ndodhin mbrenda kohes dhe Sukseset e ndryshme ndaj Server/Machinat e Palakmushme.

Moderator: v-KS

3131Hack VPS VPS VPS
Sat Jun 27, 2009 9:17 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Phreaking & Mobil/Celurar

Phreaking ashte dicka qe zhduk telefon systeme dhe thirrje gratise, por edhe ne cc tjeter kujna dhe me dergo qeket ne emer tjeter kujna pa u marren vesh, etj.

Moderator: v-KS

33Kaspersky Mobile Sec...
Thu Jun 25, 2009 11:21 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Crack & Serialz

Ketu në kët Forum mundeni të beni kërkesen për shum Cracks & Serials të ndryshem.

Moderator: v-KS

1919ESET nod32 Licenc de...
Mon May 10, 2010 7:16 pm
gagaga_10 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Download/Shkarko Security & Antivirusa

Ketu Mundeni Ti Gjeni Te Gjitha LLojet e AntiVirusave.

Moderator: v-KS

2424Eset antivirus with ...
Mon Aug 10, 2009 4:38 pm
v-KS Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush është në linjë
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Anëtarët të regjistruar Asnjë
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Moderator ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Statistikat
Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 578 artikuj

Forumi ka 265 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri gximhyseni

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 25 më Mon Jun 08, 2020 1:02 pm  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Forumi është Kyçur Forumi është Kyçur
Ora është Fri Dec 08, 2023 4:17 pm