Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Fito Pare vetem duke e len PC-n te ndezur

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 26
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Fito Pare vetem duke e len PC-n te ndezur Empty Fito Pare vetem duke e len PC-n te ndezur

  Mesazh nga v-KS Mon Jun 22, 2009 6:12 pm

  kjo eshte 1 toturial si te fitoni para duke e len pc-n tuaj te dhezur, (kuptohet duhet te ket internet)

  eshte nje website, i cili mundson qe nqofse leni pc-n tuaj dhezur, dhe nje faqe te internetit te hapur,

  do te fitoni ne fillim per nje or 0.45$, dhe pastaj shkon duke u rritur, maximumi eshte 0.75$/ORA,

  Parat mund ti dergoni ne paypal (hapet shum leht, dhe eshte FALAS www.paypal.com )

  E si ta beni ket?  do tju tregoj un ne vazhdim..  1.

  Se pari vizitoni ket link : REGJITROHU

  Dhe do te shihni diqka si kjo, Klikoni SIGN UP nga ana e majt.


   Ora është Mon Sep 25, 2023 5:21 pm