Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Fito pare ne net.Me klikime

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Fito pare ne net.Me klikime Empty Fito pare ne net.Me klikime

  Mesazh nga v-KS Mon Jun 22, 2009 6:09 pm

  Fito pare ne net.. duke klikuar pune e lehte cdo 24 ore klikoni reklamat ne accountin tuaj Dhe kur ti boni 6 EURO. ja dergojn ne accountin kospay.com ju i pritni der sa te ju bohen 8 EURO edhe mundeni me ble RapidShare account per 1 muaj

  1.Hyn hap nje account i cili eshte free https://www.kospay.com/members/signup.htm  2.Tash hapim nje account ne http://www.kosovabux.net/regjistrohu.php?r=behari123 aty tek KosPay E-mail japim adresen cilen e keni hap ne fillim prej kospay

  3.Pasi te hapni accountin shkojm lart majtas Shfleto Reklamat i keni 10 reklama me i kliko duke pritur ka 30 sekonda secilen  3.JA FOTO. ajo qe eshte me vize ne mes eshte e klikuar njeher pastaj vazhdojm me rend secilen e presim 30 seconda.. Mas 30 sekondave ja qet Done.. si foto poshte

  Ne pc tuaj mundeni vetem 1 user me hap e kur ta formatizoni pc mundeni edhe 1 here.


   Ora është Fri Aug 12, 2022 3:11 pm