Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Si te kerkosh Serial ose Crack me Google?

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Si te kerkosh Serial ose Crack me Google? Empty Si te kerkosh Serial ose Crack me Google?

  Mesazh nga v-KS Thu Aug 20, 2009 2:07 pm

  Kjo metode mund t'iu ndihmoje ne kerkimin e Serialeve dhe Crack:

  1) Shko ne www.google.com
  2) Shkruan emrin e Programit (qe te intereson)
  3) Pas emrit shkruan edhe keto shifra 94FBR

  ose C6J3
  ose GTQ62
  ose FP876
  ose D3DX8

  4) Si perfundim shtyp "Search"/Kerko ose butonin "Enter".


  googlim te mbare,

   Ora është Fri Aug 12, 2022 2:03 pm