Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Si tja ndryshomi ngjyren kur selektomi naj sen

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 26
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Si tja ndryshomi ngjyren kur selektomi naj sen Empty Si tja ndryshomi ngjyren kur selektomi naj sen

  Mesazh nga v-KS Thu Aug 20, 2009 1:56 pm

  Si te ndryshojme ngjyren kur selektojme dicka

  99.8% e pc e kane ngjyren qe kur selektojme dicka behet blu
  por nqs duam tandryshojmeshkojme ne desktop dhe klikojme me te djathten e mausit dhe shkoj te propeties
  ne tabelen qe na shfaqet shkojme tek AppearanceAdvancet
  na hapet nje tabel tjeter ku zgjedhim tek ITEm - selcted item
  ne krah te djathte te saj , pas madhesise kemi ngjyren qe e ndryshojme e bejme sipas qejfit
  me pas Ok dhe eshte ne rregull

   Ora është Mon Sep 25, 2023 4:08 pm