Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Si te mbyllim nje e-mail ne Hotmail account

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Si te mbyllim nje e-mail ne Hotmail account Empty Si te mbyllim nje e-mail ne Hotmail account

  Mesazh nga v-KS Thu Aug 20, 2009 1:54 pm

  Si te mbyllim nje e-mail ne Hotmail account

  --------------------------------------------------------------------------------

  N?se jeni lodhur nga reklamat,mesazhet abuzuese etj, dhe nuk d?shironi
  qe ta p?rdorni nj? e-mail qe keni hapur ne logarin e Hotmail-it,
  at?her? veproni k?shtu.

  1.Hape Mesengjerin si zakonisht duke shkruar imellen tuaj dhe pasvordin, (hyni ne MSN);
  2.Kliko ne butonin Open your email inbox,(faqja ku ju i lexoni/d?rgoni mesazhet);
  3.Ne fush?n ngjyr? te kalt?r ne an?n e djathte keni dy komanda Options|Hepl ,ju klikoni Help;
  4.Pasi hapet nji dritare ne katrorin, Search MSN Hotmail Help, shkruani Close Account;
  5.Klikoni ne shigjet?n ne fund te katrorit(box-it)
  6.Kliko ne tekstin e kalt?r Close your account
  7.Do te ju paraqitet teksti si me posht?:
  If you have a free MSN
  account, and don't use
  it to sign into another
  service, go to the Close Account page,
  and then follow the instructions on-screen.
  8.Kliko ne tekstin Close Account page;
  9.ju hapet nj? dritare e Re dhe ne fund klikoni butonin Close My Account,
  10.dhe do te merrni konfirmimin se logarija e juaj ?sht? mbyllur.
  Te gjith? ata qe do te tentojn? te ju shkruajn? e-mail do te marrin konfirmimin nga WebMasteri se mesazhi i tyre d?shtoj:
  (Ju mund te aktivizoni llogarin tuaj p?rs?ri brenda 10 dit?ve kur te d?shironi dhe kontakt lista e juaj mbete e pa ndryshuar)

   Similar topics

   -

   Ora është Fri Aug 12, 2022 2:26 pm