Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Ndez pc per 10 Seconda

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Ndez pc per 10 Seconda Empty Ndez pc per 10 Seconda

  Mesazh nga v-KS Thu Aug 20, 2009 1:53 pm

  Ndeze PC Per 10 Sec

  Click ne start button -----> pastaj shko Run -----> dhe shtype Regedit -----> Shtyp ENTER


  Tash shikon per "key":

  HKEY_LOACAL_MECHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\ContentIndex

  Pastaj e gjen nje key qe quhet "Startup Delay" -----> kliko dy her ne te

  Where its Base, kliko Decimal -- esht Default Value eshte 4800000,

  Ndryshoje ne: 40000

  Tani mbylle Registry Editor dhe ristatroje kompjuterin Per Efekt...!

   Ora është Fri Aug 12, 2022 3:17 pm