Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Si Te Instalojm Fonts...

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 26
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Si Te Instalojm Fonts... Empty Si Te Instalojm Fonts...

  Mesazh nga v-KS Thu Aug 20, 2009 1:52 pm

  Ne Kete Tutorial Do Te Mesoni Si Te Instalojm Fonts...
  1.Hyni Ne Kete Adress www.dafont.com Edhe Downlodoni Qfar Fonte Te Doni..
  2. Dhe Kur Ti Downlodoni Fontet Nese E Keni Windows Xp Shkoni Kshtu:
  Downlodoni Fontet Qitni Ne Desktop Dhe Extratoni Dhe Tani E Merni Vetem Kete Icon E Kapni Me Maus Dhe E Qitni Ktu: C:\WINDOWS\Fonts Dhe Tani I Keni Fotntet E Juaja Ne Windows Xp Per Msn Edhe Per Pc ......
  3.Si Ti Instalojm Per Vista: I Merrni Fotntet I Extraktoni Dhe Klikoni Me Te Djathten E Mausit Ne Font Dhe Hyni Isntall....
  4.Si Ti Isnatlojm Per Mac Os X: Klikoni Dy Her Ne Font Dhe Hyni Install Font

   Ora është Mon Sep 25, 2023 4:56 pm