Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Si te Krijojm Nje Pop up Message me Notepad...

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Si te Krijojm Nje Pop up Message me Notepad... Empty Si te Krijojm Nje Pop up Message me Notepad...

  Mesazh nga v-KS Thu Aug 20, 2009 1:39 pm

  Ne Kete Tuto Do Te Mesoni Si Te Krijojm Nje POP UP Message Me Notepad..

  1.Hapim Notepadin

  2.E Shkruajm Kete: MsgBox "Messazhi Juaj" ,20, "Titulli" Dhe Nese Doni Ti Beni Dy Messazhe Apo Me Shum E Beni Kshtu: MsgBox "Messazhi Juaj 2" ,20, "Titulli 2" Dhe Nese Doni Ti Beni 3 Ateher E Beni Aty Ku Esht 2 E Beni 3.

  3. Dhe E Ruani si te doni.vbs

   Ora është Tue Aug 16, 2022 7:53 pm