Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Hack Piczo

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 26
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Hack Piczo Empty Hack Piczo

  Mesazh nga v-KS Thu Aug 20, 2009 1:33 pm

  Pra njeri qe 1 tutorial si me i "ndal" weba piczo-s :

  mere ket tool :


  dhe ne at program shkruje webin e viktimes :

  emriiviktimes.piczo.....

  dhe aty tek Thread ja bon 100 .

  per 30 minuta do te jet offline , sa e mban ate qaq do te jet offline.

  ne at moment qe programin e hek hapet webi perseri .
  __________________________________________________ ___________
  ska bre njeri nevoj per spruta sene piczo zdrohet me 1 inbox

  Pra hyjme ne InboX te eMailit ..

  Dhe Shkojme NeW per te Derguar MesazH

  From psh : _enis@live.com Pra qysH e kini eMailin tuaj

  To : abuse@piczo.com

  Subject : Hi..!

  SHOW PLAIN TEXT SHENONI

  Hi..!

  Today I Visited A Piczo.com Site and I've Seen On It Bad Contect , ******* Things Etc..

  This Is The Web URL :

  Please Cancel This Use's Account

  edhe brenda 24 oreve do te mbyllet WEBI

  Ma shum se 3 abuse qoj

   Ora është Mon Sep 25, 2023 4:22 pm