Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Tina Soft Hack

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Tina Soft Hack Empty Tina Soft Hack

  Mesazh nga v-KS Sat Jun 27, 2009 9:11 pm

  TinaSoft Hack- Që të bëjmë hack ndaj Tinasoft-it së pari duhet ta shkarkoni programin Process XP! Atë mund ta gjeni ketu:

  Kodi:

  rapidshare.com Tinasoft_Hack.rarPastaj pasi ta shkarkoni aktivizoni programin dhe aty shihni disa procese te programeve dhe njeri ndër tyre është edhe TinaSoft-i dhe e klikoni ikonën e TinaSoft-it me anen e djatht të mausit dhe shtypet "Suspend" (që të ndalet llogaritja e pareve)  -Pastaj nese doni që TinaSoft-i të filloj ti llogarit paret ateher njesoj te ikona e TinaSoft-it klikohet me anen e djatht te mausit dhe shtypet "Resume''


   Ora është Tue Aug 16, 2022 7:52 pm