Kënga të cilën e fsheh Windows Xp

  v-KS
  v-KS
  Administrator
  Administrator

  Age : 21
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Kënga të cilën e fsheh Windows Xp Empty Kënga të cilën e fsheh Windows Xp

  Mesazh nga v-KS prej Thu Aug 20, 2009 2:08 pm

  Së pari ja fillojm kështu My Computer >> Local Disc :C >> Windows >> System 32 >> Oobe >> Images >> Title

  Dhe Fillon kënga

  Kta besoj se të gjith e din për FILLESTAR osht amo Pa Ofendime

   Ora është Mon Apr 22, 2019 3:18 pm