Efekt zeri Windows

  v-KS
  v-KS
  Administrator
  Administrator

  Age : 21
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Efekt zeri Windows Empty Efekt zeri Windows

  Mesazh nga v-KS prej Tue Jun 23, 2009 6:39 pm

  kjo esht nje file qe esht i let per te instaluar dhe zen shum pak vend ne pc tuaj dhe sherben per perkthimin e Zerit te Windowsit.  DOWNLOAD  [You must be registered and logged in to see this link.]


   Ora është Mon Apr 22, 2019 3:27 pm