Pastro pc-n tuaj Totalisht

  Share
  v-KS
  v-KS
  Administrator
  Administrator

  Age : 21
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Pastro pc-n tuaj Totalisht

  Mesazh nga v-KS prej Thu Aug 20, 2009 1:44 pm

  qe ta pastrojsh Pc-en tuaj totalisht nga filet e pa nevojshme e gjera te tilla shkojme keshtu :
  1. Për ti fshir , cookie-t, internet Histro-in,Temp File-et OLD fajllat Etc.. Totalisht..
  Veprojm kështu...

  2.Shkojm Tek Butoni StarT
  3.Run
  4.Në run e Shënojm cleanmgr /sageset:50


  dhe te gjitha pikat duhet te tikohenne 200

   Ora është Sat Feb 16, 2019 1:04 am