Shikoni Statistikat e PC tuaj...

  v-KS
  v-KS
  Administrator
  Administrator

  Age : 21
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Shikoni Statistikat e PC tuaj... Empty Shikoni Statistikat e PC tuaj...

  Mesazh nga v-KS prej Thu Aug 20, 2009 2:07 pm

  Shikoni Statistikat e PC tuaj...
  Statistikat e kompjuterit tuaj shikohen ne kete menyre:
  Se pari shkojm
  start e pastaj run tek run e shkruajm DXDIAG dhe pastaj dot dalin
  statatistika e PC-es tuaj.

   Ora është Mon Apr 22, 2019 3:18 pm