IP net Info

  Share
  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator

  Age : 20
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  IP net Info

  Mesazh nga v-KS prej Sat Jun 27, 2009 9:12 pm

  Me kete program ju mund ta shkruani Ip adresen dhe te merrni informata te shumta rreth asaj IP si Ph vendi,qzteti adresa,nri tel nese eshte e mundur etj

  Prog i vitit 2008  DOWNLOAD

  http://www.nirsoft.net/utils/ipnetinfo.zip


   Ora është Tue May 22, 2018 10:14 pm