Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Shikoni Statistikat e PC tuaj...

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Shikoni Statistikat e PC tuaj... Empty Shikoni Statistikat e PC tuaj...

  Mesazh nga v-KS Thu Aug 20, 2009 2:07 pm

  Shikoni Statistikat e PC tuaj...
  Statistikat e kompjuterit tuaj shikohen ne kete menyre:
  Se pari shkojm
  start e pastaj run tek run e shkruajm DXDIAG dhe pastaj dot dalin
  statatistika e PC-es tuaj.

   Ora është Fri Aug 12, 2022 2:49 pm