Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Bej Pc tuaj Me te shpejt

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Bej Pc tuaj Me te shpejt Empty Bej Pc tuaj Me te shpejt

  Mesazh nga v-KS Thu Aug 20, 2009 1:50 pm

  Bej Pc tuaj Me te shpejt

  Shkojm

  start > run > Shkruaj regedit dhe ENTER
  Hapet Dritarja Regedit Pastaj Shkoni :


  HKEY_LOCAL_MACHINE > SYSTEM > CurrentControlSet > Control > SessionManager > MemoryManagement > PrefetchParameters
  Tani Gjeni :
  --EnablePrefetcher--
  aty e keni 3 Ju beneni 5.
  Pasi ta Kryeni ne Regedit ristartoni Kompjuterin..

   Ora është Fri Aug 12, 2022 3:16 pm