Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Vendos Password ne Winrar

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Vendos Password ne Winrar Empty Vendos Password ne Winrar

  Mesazh nga v-KS Thu Aug 20, 2009 1:47 pm

  di qe ky per shume eshte nje tutorial shume i thjeshte, mirpo ka disa persona qe u nevojitet.

  Se pari Shkojm Keshtu

  E Hapim Winrar-in ne te cilin deshirojme te veme passwordin.

  Shkojm --- File >>> Set Default Password >> E Shenojm Passwordin 2 her dhe e klikojme OK

  edhe Kryhet ...

   Ora është Fri Aug 12, 2022 3:29 pm