Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Si me Kriju Msnbot

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Si me Kriju Msnbot Empty Si me Kriju Msnbot

  Mesazh nga v-KS Thu Aug 20, 2009 1:30 pm

  Downloadone ket program :


  http://www.speedyshare.com/843607947.html


  Ok Bro's Ngomeni si duhet me bo ni MSNBOT....

  E merrni e downlodoni at programin pastaj shkoni www.hotmail.com dhe e hapni nje E-mail te ri(dmth ate qe doni me pas roboti si psh:emri@hotmail.com)
  Pastaj e hapni programin dhe jan dy hapsira , njera per me shkru e-mailen dhe e dyta per me shkru Passwordin...dhe i shkruni aty edhe emailen edhe passwordin....
  pastaj Klikoni Enter....
  E hapni nje NotePad dhe e shkruani nje pyetje psh:
  Cito:
  Si je=mire ti si je?
  qa je tu bo=qe po rri ti
  Dmth gjithmon 1.Pytja `=` 2.Pergjigja....
  Dhe e runi notepadin...
  Shkoni te programi dhe klikon OPEN (osht ajo shenja e folderit qe tregon Open) edhe e Hapni at textin qe e keni shkru ne Notepad...
  Edhe MSNBOT-i juaj eshte online ,dhe do te pergjigjet....

  (Kto e shkruva se krejt pom lusin me ju tregu,e tash veq ju thom hyni ne AST lexoni

  Tutoriali i par ne KOsov se si me maru nje MSNBOT

   Similar topics

   -

   Ora është Tue Aug 16, 2022 7:19 pm