Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  IP net Info

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  IP net Info Empty IP net Info

  Mesazh nga v-KS Sat Jun 27, 2009 9:12 pm

  Me kete program ju mund ta shkruani Ip adresen dhe te merrni informata te shumta rreth asaj IP si Ph vendi,qzteti adresa,nri tel nese eshte e mundur etj

  Prog i vitit 2008  DOWNLOAD

  http://www.nirsoft.net/utils/ipnetinfo.zip


   Ora është Tue Aug 16, 2022 6:54 pm