Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Magic DVD Ripper 5.4.1 (Portable)

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Magic DVD Ripper 5.4.1 (Portable) Empty Magic DVD Ripper 5.4.1 (Portable)

  Mesazh nga v-KS Sat Jun 27, 2009 8:49 pm

  [You must be registered and logged in to see this image.]

  DVD Magjike rrjepës është shumë e lehtë dhe të fuqishëm DVD software shkëlqyer, e cila mund të konvertohet në DVD VCD, SVCD, AVI (DivX), WMV, MP3, iPod PSP formateve dhe DVD ose backup hard drive të pa asnjë humbje të cilësisë. Ju pastaj mund ta gëzojnë pa kurdo Disqet DVD ose digjnie ata në CD ose DVD bosh Disqet duke përdorur djegien software.  Krahasuar me konkurrentët, DVD Magjike rrjepës ka si funksion dhe convert backup funksion të kombinuara me shpejtësinë më të shpejtë të shkëlqyer. Ndërsa të tjera mund të jenë të paaftë software gris për të caktuar disa DVD ose japin unsync audio / video, DVD Magjike rrjepës pothuajse gjithmonë funksionet në mënyrë të përkryer.  Key Features:  * Convert DVD ose në DivX AVI formate tjera

  * Convert DVD të WMV

  * Convert DVD të mp4 (iPod dhe formatet PSP)

  * Convert DVD në MP3

  * Convert DVD ose VCD të SVCD

  * Copy DVD film hard drive të pa asnjë humbje të cilësisë

  * Remove gjitha kufizimeve të DVD (CSS, Region, RCE, Sony ARccOS, PuppetLock)

  * Copy kryesore film vetëm ose DVD-9 ndarë në 2 DVD-5

  * Compress DVD të provoj një 4,7 GB disk

  * Shumë i lehtë për t'u përdorur, vetëm me një klikim

  * Lartë i shkëlqyer shpejtësinë dhe cilësinë e prodhimit të mrekullueshme

  [You must be registered and logged in to see this link.]


   Ora është Tue Aug 16, 2022 8:01 pm