Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Atomix Virtual DJ v5.2 Professional MACOSX

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Atomix Virtual DJ v5.2 Professional MACOSX Empty Atomix Virtual DJ v5.2 Professional MACOSX

  Mesazh nga v-KS Sat Jun 27, 2009 8:47 pm

  [You must be registered and logged in to see this image.]

  Virtual DJ: The Ultimate DJ MIX PROGRAM

  VirtualDJ është më të nxehta MP3 përzierjen software, objektiv DJ çdo dhomë gjumi nga DJ-të profesionale superstars like Carl Cox.

  Me motor BeatLock rrugëdalje, këngë juaj do të qëndrojnë gjithmonë në të rrahur, dhe ju mund të punoni tuaj mixes tepër më shpejt se çdo tjetër mund DJ.

  The automatic seamless loop motorrit dhe krejt të re sinkronizohen model do të ju lejojnë të kryejnë befasues remixes live, me asnjë përgatitje, në të gjitha.

  Përfaqësimin e vizuale dhe cues t'ju lejojë të qartë e shohin këngë e strukturës, dhe kurrë nuk do të habitur nga një pushim më.

  The vinyl kontrolleve do t'ju zeroja si në një gramafon vërtetë, përveç se me beatlock motorrit tuaj scratches kurrë nuk do të dalë nga fundi mundi.

  Shtoni në të cilat një numër i pakufi orientohem pikë ju mund të ruani për çdo këngë, një bandë e mrekullueshme efektet automatikisht mundi-sinkronizohen.

  Shto edhe disa që i përshtaten interfaces gjithkush nga fillestar me DJ profesional, mundësia për të dhënat tuaja për të mixes djegin ato në CD, për të transmetuar në internet dhe kanë tuaj radio, CD-ve tuaj për të ruajtur në mënyrë të drejtpërdrejtë në MP3, për të përdorur një telefon i fiksuar në kokë të parapamje e kengeve ose një mixtable të jashtme për të kryer në një klub.

  Së fundi, të hynte në epokën e re nga DJ përzierjen video clips (DVD, DivX, MPEG ...) të cilat ju mund të dërgoj në një ekran gjigand.

  Virtual DJ sjell gjithë ju që, në më të lehtë për ta përdorur mënyrë, dhe në të çmimit më të përballueshme.

  Virtual DJ PROGRAM Features

  Binjake pavarur zero-latente lojtarët me:

  Standard kontrolle (lojë, pauzë, stop, sugjerim)

  Sasia e kontrollit

  Intonoj kontroll (nga 34% -34 të)

  3 band equalizers fitojë me vrasin +

  One-click mundi matching dhe synchronisation (ri famë algorithm)

  BeatLock motorrit: këngët e juaj do të qëndrojnë gjithmonë në kohë, dhe ju mund të punoni tuaj mixes tepër më shpejt se çdo tjetër mund DJ

  Automatik mundi-përpuq crossfading

  Të fluturojnë-e-automatic BPM llogaritjen

  Automatik intonoj koincidim

  Automatik nivel koincidim

  Automatik mundi koincidim

  Dinamik visualizer mposhti lehtë për drag'n'drop mundi-koincidim

  Real zeroja përngjasim

  Virtual zeroja: mp3 zeroja tuaj me dorën tuaj të zhveshur

  Automatik mundi të vetëdijshëm loop funksion -

  Shabllon sinkronizohen me 12 instant lojëra elektronike

  Master tempo intonoj algorithm

  Automatik mundi parë dhe e fundit mundi të zbulimit të

  Automatik 4 / 4 fazën e zbulimit të

  OSC rrjetit synchronisation

  Zot numri i beatlocked Desks (local multi-instance ose rrjetit)

  Zot i numrit të bëj një sugjerim pikë e shpëtuam nga këngët

  -Mundi të vetëdijshëm efekt plugins (përfshirë: beatgrid, flippin, vokal tretës, filter, flanger, backspin, fier, etj ..)

  VST efektet compatibility

  Video përzierje me TV output (mix këngë dhe / ose video clips!)

  Full karaoke mbështetje

  Pronësorë e FreeFrame video efektet

  Numri i Inifite video efekt të njëjtën kohë

  DJ-përshtatur video tranzicionit plugins

  Song database motorri me të lehtë për ta përdorur kërko funksion

  Text-CoverFlow ose vetëm këngë shfletimin

  Compatible with iTunes playlists

  ID3 compatibility

  Automatik filter folders

  Automatic Hot-shkëmbëjmë e jashtme harddrives

  Ready-to-djegin fotografi incizim të djeg tuaj përziera CD

  Broadcast në Internet

  CD të MP3 encoder

  Fakultativ 3D tingull kartë, 2 tingull ose kartat e Y-dhimbje e rëndë koke në kohë reale për monitorimin ose mixtable përdorim të jashtëm

  ASIO soundcard compatibility

  Fully customizable (lëkurë motorrit dhe shkurtore makro motor)

  External MIDI keyboard compatibility për shkurtesat

  Compatibility me më të kontrolluesit të jashtme (DMC2, DAC3, iCDX, TotalControl, BCD2000, DJConsole, etj ..)

  Fakultativ automatike përzierjen: Virtual DJ njeh stilin e muzikës (techno, hip hop, hallavitje) dhe shndërrimi i saj në përzierje pasojë  Këto janë kërkesat e rekomanduara sistemit.  Mac OSX 10.4.7 ose më e lartë

  Mac / Intel Core Duo 2,0 GHz apo më të lartë

  1 GB RAM e lartë

  200 MB lirë në hard-shofer  Kërkesat minimale për sistemin mac.  Mac OSX 10/4 ose më e lartë

  G4 ose 1,5 GHz Intel Core Duo 1.6GHz

  512MB RAM  Files: 32.6mb

  Compress: WinRar

  LANGUAGE: anglisht

  Fix: Serial  Më shumë Info Here:

  [You must be registered and logged in to see this link.]  Added Winrar Recovery Record -:

  [You must be registered and logged in to see this link.]

  PassWord:

  4shar1ng


   Ora është Tue Aug 16, 2022 7:07 pm