Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Banner Maker Pro 7.0.3

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Banner Maker Pro 7.0.3 Empty Banner Maker Pro 7.0.3

  Mesazh nga v-KS Sat Jun 27, 2009 8:34 pm

  [You must be registered and logged in to see this link.]  Banner Maker Pro 7 është lehtë për ta përdorur produktin që shpejt dhe me lehtësi ju lejon të krijoni banners, buttons, GIF animuar, ads, logot dhe të tjera web graphics. Ky program ju lejon të bëjnë ndryshime në krijimet tuaja, përveç tyre, dhe ata të ngarkoni tuaj web faqe duke përdorur e-ndërtuar në funksion [You must be registered and logged in to see this link.] Duke përdorur një ekspert-like interface, këtë softuer i ndihmon përdoruesit të krijojnë profesionale looking banners, buttons, dhe grafika për web faqe në një periudhë të shkurtër kohe.

  Banner Maker Pro punon me çdo font Windows, dhe krijon crisp, clean, anti-aliased tekst. Është e lehtë për të kombinuar tuaj dhe imazhet në një fjalë e ndonjë baner size. E ndërtuar në imazh-crunchers mund transformojë kapardisur grafika në fast-loading images. The Power Preview funksion shfaq ju shohin qindra e kombinime gjuhësore dhe fonts per krijimet tuaja. Gjithashtu, Banner Maker Pro ju jep një-klikoni qasje në më shumë se 60 lloje të ndryshme të animacion. Krijimi i animuar buttons parulla dhe merr vetëm disa minuta. Kerkesa edhe e gjeneron HTML, baner rotator, dhe mouse-over për kodin tuaj web site. Tipare të reja të përfshijë 30 shtesë animacioneve, shikon tekstin më të mirë, një bibliotekë prej 240 profesionalisht backgrounds projektuar, ndërtuar një hartë me karakter-në që ju lejon të shtoni shpejt typographical dhe ndërkombëtare për të simboleve tuaj artwork, dhe kështu që të gjitha Unicode mbështetjen ndërkombëtare alfabetit fonts mund të përdoren.  Download:

  [You must be registered and logged in to see this link.]  Mirror:

  [You must be registered and logged in to see this link.]


   Ora është Tue Aug 16, 2022 6:17 pm