Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Folder Lockk 5.9

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Folder Lockk 5.9 Empty Folder Lockk 5.9

  Mesazh nga v-KS Tue Jun 23, 2009 6:17 pm

  Ja versioni me ri per folder lock... sherben per me fsheh dokumentet,foldera,,programe dhe çdo gje qe deshironi. Programi punon me metoden HIDENN(fshehur) e cila ju mundeson ruajtjen dhe fshehjen e te dhenave tuaja ne pc....gjitheashtu ky program i mbron dokumentet e juaja nga virusat,,krymbat,,trojanet,,,spyware ose adware....  Madhesia:::: 4mb

  Formati:::: winrar

  Permbajtja & Install::: ne kete packo permbahet setupi i instalimit....klikoni mbi setup edhe kryeni instalimin.....mandej vjen regjistrimi i produktit per ta bere full version.... ndersa do te shihni edhe nje folder te quajtur "Serial" e hapni ket folder mandej e shihni ni txt document te quajtur seish "Serial"....kur te hapni do te shihni serialin pra User ID dhe pasword...e jepni ket User ID dhe Pasword ne program edhe e boni full..  Tested virus and spyware free:::  DoWnLoAd NoW

  Cito:

  [You must be registered and logged in to see this link.]

  [You must be registered and logged in to see this link.]

   Similar topics

   -

   Ora është Fri Aug 12, 2022 3:19 pm