Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Windows XP Vista & Office Activator and Genuine Maker 2.6

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Windows XP Vista & Office Activator and Genuine Maker 2.6 Empty Windows XP Vista & Office Activator and Genuine Maker 2.6

  Mesazh nga v-KS Mon Jun 22, 2009 6:16 pm  rapidshare.com NGC_Genuine_-2.6_downarchive.rar  OR  easy-share.com/1702127893.html  OR

  mediafire.com ?dvtegmqstuy  OR  sendspace.com x6milr

  E fundit Zyra Genuine validation tool plasarit, nëse ju keni qenë objekt i Office Genuine Validation Tool problem, e përdorin këtë të drejtë.

  Zyra e punës në 2003/2007 Update dhe Microsoft Update. 100%

  Një haraç të wocarson, krijues e bazës version plasarit.

  Install Notes:

  1. Ekstrakt në një folder të ri bosh

  2. Run installer.bat

  Shko te

  Code:

  http://www.microsoft.com/genuine

  Kliko "Validate Office" në anën e djathtë.

  Në qoftë se kërkesa, instaloni ActiveX kontrolli.

  Ajo duhet të raportojë mbrapa licencës kyçe që keni përdorur për zyra është i pavlefshëm dhe ju nuk e keni të kalojë aktivizimin.

  Mbyll Internet Explorer (të rëndësishme)

  Run install.bat në këtë direktori. Nëse ai thotë se "1 File (s) kopjohet", Në qoftë se nuk ( "0 File (s) kopjuar"), të drejtuar reboot dhe install.bat përsëri.

  ((Nëse jeni të vërtetë që ka probleme, ju mund të shkoni në Windows \ System32 directory, riemërtoj OGACheckControl.dll për të OGACheckControl.OLD, dhe kopje OGACheckControl.dll nga kjo directory në system32 directory.))

  Ri-hapur Internet Explorer dhe shko prapa në

  http://www.microsoft.com/genuine

  Edhe një herë, pastaj kliko tek "Validate Office" dhe këtë kohë ju do të jetë e mirë për të shkuar.

  Kjo plasaritje do të punojnë gjithashtu për të shkarkuar templates nga zyra e programeve brenda

  http://uploaded.to/?id=6aqy9s  OR  mediafire.com ?g0gcnisg4dk


   Ora është Fri Aug 12, 2022 2:13 pm