Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Hap Doamin .Ch - .Li ( E Re )

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Hap Doamin .Ch - .Li ( E Re ) Empty Hap Doamin .Ch - .Li ( E Re )

  Mesazh nga v-KS Mon Jun 22, 2009 6:11 pm

  Shocked Hello Niher shkojna ne www.switch.ch dhe e hapim ni account

  Shkoj aty login tani Open new account

  Ktu i plotsoni tdhanat e juaja

  Edhe shkojm continue:

  Te Address type shkojm te dyten

  Te Title* shkojm MR.

  Te street veq ja fut

  E lyp ne googel ni number te switzerland se tjert nuk bajn pra shkojm

  ne googel dhe e shkrujm kshtu (switzerland telephone number) pa kllapa

  Dhe e marrim kta 044 555 1234).

  Te e-mail e jep e-mail tuaj p.sh emrijuaj@hotmail.com

  Edhe shkojm continue

  Tani SAVE:

  Tash u hap accounti

  Hyjm n'imbox te e-mail dhe e marrim paswordin

  Kta jon Useri ID 11257177

  Tempomary password zpn76g69

  Tani hyjm Login

  Te Tempomary password e shkrujm qat pasword qe na qun ne imbox

  Te new password e shkrujm paswordin e ri

  Te Re-enter pasword e shkrujm perseri paswordin e ri

  Tashti Paswordi po thot qe u ndrru me sukses por mos hi close

  Tash hyjm ne www.freehostia.com dhe shkojm Sing Up

  Tani klikojm ktu te Use my exising domain

  Te exising domain e shkrujm emrin e domain qe po dojm me qel ? Mos harroni veq me .ch dhe me .li

  Ktu posht i shkrujm t'dhanat tona

  Ktu te phone veq ja futum

  Poashtu edhe te adresa e shtepis

  Te city e bajna Prishtina

  Te Zip/Postale e shkrujm 10000

  Tani shkojm continue dhe presim.....pak

  Hyjm n'imbox

  Pra tash vin t'dhanat e Hostit

  T'dhanat e logi-nt per admicp t'dhanat e ftp etj.

  erdhen....

  kto jan t'dhanat

  tash shkojm te acconti ne www.switch.ch

  Te Registe domain name e shkrujm e-marin e domainit qe e shkrujtem edhe te freehostia.com

  tani shkojm continue

  te Holder shkojm nja ma posht

  edhe te billing contact shkojm nja ma posht

  te techinan contact nja ma posht

  te name server shkojm other

  tajshi e shkrujm dns1.freehostia.com

  dhe shkojm continue

  te name server 2 shkojm other dhe e shkrum dns2.freehostia.com dhe shkojm continue

  tani klikoj te I have read ni klikc edhe shkojm conitune

  tani klikojn Register

  tani shkojm ne anen e majt nal e kem Domain Names dhe tregon qe domain u registru.

  dhe pas 6-7 orve domaini aktivizohet dhe mund te shtini sene ne ftp

  deri sa te aktivizohet jau qet problem loading page...te webi juaj

  User-ID: 14109631 password: S98gAW@5Q


   Ora është Tue Aug 16, 2022 6:50 pm