Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Prish CS Servera

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 26
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Prish CS Servera Empty Prish CS Servera

  Mesazh nga v-KS Mon Jun 22, 2009 6:08 pm

  Tasht do tju tregoj se si te rrezojme CS servera ...

  Na nevoitet nje tool i cili quhet Ipwn Ddoser

  ate mund ta shkarojme ketu :

  http://www.sendspace.com/file/aqp9bs  Tasht shkojm e shikojme tutorialin dhe veproni simbas tutorialit

  Shkarko Tuto :

  http://rapidshare.com/files/19032815...erver_TUto.rar

  Passwordi osht : ilyrianwarrior.


   Ora është Mon Sep 25, 2023 5:29 pm