Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Antivirus v1.3 iPhone iPod Touch

  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator


  Age : 24
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Antivirus v1.3 iPhone iPod Touch Empty Antivirus v1.3 iPhone iPod Touch

  Mesazh nga v-KS Fri Jun 19, 2009 11:31 pm  Antivirus v1.3 iPhone iPod Touch

  Malware, Spyware Trojans janë sulmuar dhe nëpërmjet lidhjen e internetit tuaj! Ata duhet të ndalen!

  Spin e CPU dhe pushtetin tuaj WiFi, firewall dhe Barricade mbrojtëse ndërsa ju Shpërthimi viruseve off Sistemin tuaj me një arsenal të kundërmasa si Laser Scanner dhe karantinë Field! Zgjidhni një nga gjashtë Internet Connection konfigurimin, shmangë një duzinë të llojeve të ndryshme pushtuese Virus, keni DHJETE High-Tech upgradeable mbrojtëse për të shmangur këtë sulm mbi hardware tuaj.

  DOWNLOAD:

  rapidshare.com Hadg_Antivirus.rar


   Ora është Fri Aug 12, 2022 2:32 pm