Ktheni imellat qe i keni fshire me pare..

  v-KS
  v-KS
  Administrator
  Administrator

  Age : 21
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Ktheni imellat qe i keni fshire me pare.. Empty Ktheni imellat qe i keni fshire me pare..

  Mesazh nga v-KS prej Thu Aug 20, 2009 2:02 pm

  Ktu po ju tregoj si me kthy prap imellat qe i keni fshire ju
  1.Hapni imellen.
  2.Klikoni te Nickename edhe hyni (Personal setting)
  3.Pastaj ne anen e majte e keni Privacy.
  4.Pasi te keni kliku ne privacy,aty tregohen ty lista te ndara me imella.Ne listen e djathtjane imellat e shlyera.
  5.Per ti kthyer ato perseri klikoni me te majte ne ndonje imell dhe klikoni (Move to allow list) dhe ajo imell kthehet prap.

   Ora është Mon Apr 22, 2019 3:23 pm