Levizja e Mausit me Testatur !

  Share
  v-KS
  v-KS
  Administrator
  Administrator

  Age : 21
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Levizja e Mausit me Testatur !

  Mesazh nga v-KS prej Thu Aug 20, 2009 1:54 pm

  Nashta i nevojitet najkunja qyky sen?

  Qe nje trik i mir shum eshte me leviz mausi permes tastieres e prekni shift+alt+num lock , dhe me e numrat e tastieres mundesh me e leviz mausin me 8 shkon nalt me 4 majtas me 6 djathtas me 2 posht dhe me 7,9,1,3 pjerrtas besoj qe kesh i kjart.

   Ora është Sat Feb 16, 2019 12:19 am