Si te ndryshojme Startin

  v-KS
  v-KS
  Administrator
  Administrator

  Age : 21
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Si te ndryshojme Startin Empty Si te ndryshojme Startin

  Mesazh nga v-KS prej Thu Aug 20, 2009 1:52 pm

  Ne ket tuto do ju tregoj se si te ndryshoni Startin ...

  Per ta ndryshuar duhet ta downloadoni kete program

  Costum Start 1.2 Ket mund ta downloadoni Ketu

  rapidshare.com/files/12224166...t_PHG.rar.html

  E shkruani aty emrin qe deshironi te kete dhe Prekni Aply Ja si ne foto

   Ora është Mon Jun 17, 2019 1:48 am