Prish CS Servera

  Share
  avatar
  v-KS
  Administrator
  Administrator

  Age : 20
  Poenat : 2384
  Reputacioni : 32
  Numri i postimeve : 822

  Prish CS Servera

  Mesazh nga v-KS prej Mon Jun 22, 2009 6:08 pm

  Tasht do tju tregoj se si te rrezojme CS servera ...

  Na nevoitet nje tool i cili quhet Ipwn Ddoser

  ate mund ta shkarojme ketu :

  sendspace.com aqp9bs  Tasht shkojm e shikojme tutorialin dhe veproni simbas tutorialit

  Shkarko Tuto :

  rapidshare.com/files/19032815...erver_TUto.rar

  Passwordi osht : ilyrianwarrior.


   Ora është Tue May 22, 2018 10:23 pm